Магия Силва
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Лестор Вокил
Герои на съществата EmptyПон Фев 13, 2012 10:26 am by Лестор Вокил

» Полянката.
Герои на съществата EmptyПон Фев 13, 2012 9:57 am by Лестор Вокил

»  Думи с букви от азбуката.
Герои на съществата EmptyСря Яну 25, 2012 5:14 pm by Лестор Вокил

» Игра на Думи.
Герои на съществата EmptyСря Яну 25, 2012 7:32 am by Лилиан Де Лавега

»  Ударете с ръка по клавиатурата!
Герои на съществата EmptyВто Яну 24, 2012 8:00 pm by Лестор Вокил

» Да имаме ли Академия?
Герои на съществата EmptyВто Яну 24, 2012 10:36 am by Лестор Вокил

» Интервю с авторката Али Конди - „Кръстопът” – между трудностите, болката и истинската свобода на избора
Герои на съществата EmptyЧет Яну 19, 2012 10:06 am by Avroro

» "Кръстопът" - продължението, което ще ви остави без дъх
Герои на съществата EmptyЧет Яну 19, 2012 10:03 am by Avroro

» Записване за турнира
Герои на съществата EmptyВто Яну 17, 2012 10:29 am by Avroro

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Герои на съществата

2 posters

Go down

Герои на съществата Empty Герои на съществата

Писане by Avroro Сря Яну 11, 2012 8:20 am

Децата на гората имат най-различен вид и форма. Обединява ги едно единствено нещо, те са деца на гората и тя е тяхна майка. Ако гората е и ваша майка, ето какво трябва да попълните:

Име: Без имена от Хари Потър/Здрав/Дневниците на Вампира и останали книги/филми.Бъдете оригинални.
Години:Няма ограничения.
Вид:Какво точно същество сте.
Характер: Опишете подробно всичко. Да е над четири реда.
Външен вид: Опишете подробно външността на героя си. Ако сте някакво същество с различна форма опишете нея, а не описвайте човек. Да е над четири реда.
История: Опишете историята на героя си. Да е над пет реда.
На чия страна сте: Най кой от стихийните кланове симпатизирате.
Допълнително: Тук напишете всичко,което няма място в останалите графи. Може да добавите и снимка.
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на съществата Empty Re: Герои на съществата

Писане by Катрин Джоунс Нед Яну 15, 2012 9:48 am

Име: Катрин Джоунс
Години: 17/560
Вид:вампир
Характер: Кат е доста сложна личност. С нея не е хубаво да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и да плете интриги. Мрази някой да ѝ нарежда и рядко понася такова отношение. Макар да изглежда безобидна, тази вампирка е способна да превърне живота ти в ад,ако го пожелае. Нейното мото е "целта оправдава средствата", така че рядко има пречки, които биха накарали Катрин да се спре.
Непукист е. И да обича, тя не би рискувала себе си за любовта. Завършена егоистка е, но има и моменти, когато става сантиментална и започва да ѝ пука /доста рядко/..
Да обичаш Катрин може да се окаже сложна задача, защото тя не е от типа жени, които се вричат в любов завинаги. Дори да го направи, това не значи, че обещанието ѝ ще издържи.
И да е наранена никога не го показва; прекалено горда е за да иска помощ от някого.
Външен вид: Шоколадово кафеви очи, кестенява коса и прекрасна бяла кожа.. Това са нещата, които забелязваш от далеч, когато засечеш Катрин Пиърс. След това може да се вгледаш в строхната ѝ фигура, дългите крака, грациозните движения на ръцете.. Да, Кат е доста красива вампирка.
Как се облича? Избира тесни дрехи.. предимно дънки, които се впиват до болка в тялото ѝ и някоя доста сексапилна блузка. Случва се и да я видиш с къса рокля, но честно казано Катрин не си пада по официалностите..
История: "Историята ми. Не е нищо особено. Родена съм в богато семейство, с налудничави родители и досадна сестричка.
Детството ми преминаваше скучно. Почти всяка вечер нашите бяха на прием, извън града или някъде другаде и аз и сестра ми оставахме при бавачки. Нямах приятели, имах само фенове, тоест съграждани, които ми завиждат и ми се възхищават. От малка знам за магията и се радвам, че съм магьосница.
Можех, и още мога, да правя какви ли не чудесии- да местя предмети с мисълта си, щом си помисля например "Искам сандвич!" пред мен от нищото да се появява вкусен сандвич, да отмъщавам на враговете си, като ги карам да чувстват болка, без да ги докосвам...
Със сестра ми винаги сме били в не особено добри отношения, аз изобщо не я смятам за достоен противник. Издавала съм тайните и', но все пак бих я защитила, това май се подразбира.
Като тийнейджър бях много буйна. Много и това беше яко. Бях част от една банда, където правихме какви ли не щуротии, пакости. Аз бях главатаря, всички ми се възхищаваха. Чупихме прозорци, звъняхме по къщите на хората и бягахме, освобождавахме завързаните пред магазините кучета, докато собствениците им бяха вътре...И никога не ни хващаха. Аз, разбира се, правех и магии, за да се измъкнем, когато бяхме в тежко положение. После пък взехме да си организираме модни съзтезания, и разбира се, аз винаги печелех, понеже имах най-добър стил. Не, няма да скромнича, казвам ви, аз изглеждам винаги страхотно.
Станах на двадесет и реших да отида в училище за магия. Родителите ми намериха такова, но без дори да помолят да бъда приета,аз получих покана. Приех я и веднага тръгнах натам. Какво ще стане от тук нататък все още не знам... Дано отново да бъда властна."
Допълнително:
-обича животните
- любимият цвят на Кат е червено
- мрази да я наричат блонди
- мрази розовото
- обожава шоколад
Снимка: Nina Dobrev
Герои на съществата 220px-Nina_Dobrev_at_PaleyFest2010
Катрин Джоунс
Катрин Джоунс


http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Герои на съществата Empty Re: Герои на съществата

Писане by Avroro Нед Яну 15, 2012 12:43 pm

Това не е Дневниците на вампира! Ако ще си вампир, придържай си към легендата на гора и класическото схващане за вампир.
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на съществата Empty Re: Герои на съществата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите