Магия Силва
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Лестор Вокил
Герои на повелителите EmptyПон Фев 13, 2012 10:26 am by Лестор Вокил

» Полянката.
Герои на повелителите EmptyПон Фев 13, 2012 9:57 am by Лестор Вокил

»  Думи с букви от азбуката.
Герои на повелителите EmptyСря Яну 25, 2012 5:14 pm by Лестор Вокил

» Игра на Думи.
Герои на повелителите EmptyСря Яну 25, 2012 7:32 am by Лилиан Де Лавега

»  Ударете с ръка по клавиатурата!
Герои на повелителите EmptyВто Яну 24, 2012 8:00 pm by Лестор Вокил

» Да имаме ли Академия?
Герои на повелителите EmptyВто Яну 24, 2012 10:36 am by Лестор Вокил

» Интервю с авторката Али Конди - „Кръстопът” – между трудностите, болката и истинската свобода на избора
Герои на повелителите EmptyЧет Яну 19, 2012 10:06 am by Avroro

» "Кръстопът" - продължението, което ще ви остави без дъх
Герои на повелителите EmptyЧет Яну 19, 2012 10:03 am by Avroro

» Записване за турнира
Герои на повелителите EmptyВто Яну 17, 2012 10:29 am by Avroro

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Герои на повелителите

+4
Кора Сейдж
Лестор Вокил
Лилиан Де Лавега
Avroro
8 posters

Go down

Герои на повелителите Empty Герои на повелителите

Писане by Avroro Сря Яну 11, 2012 8:05 am

Повелителите на стихиите са магове владеещи магията на една от 4-те стихии. Всяка стихия има свой клан. Четирите клана враждуват яростно по между си. Ако да си повелител е твоята съдба, попълни тези данни:

Име: Без имена от Хари Потър/Здрач/Дневниците на Вампира и останали книги/филми.Бъдете оригинални.
Години:Няма ограничения.
Клан: Ако ще сте от клана на огъня,водата, въздуха, земята.
Характер: Опишете подробно всичко. Да е над четири реда.
Външен вид: Опишете подробно външността на героя си. Да е над четири реда.
История: Опишете историята на героя си. Да е над пет реда.
Талисман: Дрънкулката, от която черпите сила. моля нека е свързана с вашата стихия.
Допълнително: Тук напишете всичко,което няма място в останалите графи. Може да добавите и снимка.
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Лилиан Де Лавега Сря Яну 11, 2012 8:33 am

Име: Лилиан Де Лавега. Приятелите и' я наричат Лили, други Ан, а за останалите тя настоява да е Мис Де Лавега. При нея напълно се забраняват прякорчета като Слънчице, Миличко,Принцеске и други подобни.
Години: 18. Според някой е млада, според други си е чисто дете, но всъщност тя е просто една девойка, достатъчно зряла за свойте 18 години.
Клан: Ignis Domini - повелителите на огъня. Тя е един от тези повелители.
Външен вид: Първото,което ще забелеете при нея е цялото лице, просто изражението и'. С тези тъмно кафяви очи,толкова изразителни, с дългата чуплива коса, тъмно руса и на места със съвсем леко личащи кесеняви кичури около лицето, с плътни розови устни, чип хубав нос, дълги неособено дебели вежди, с бяла и чиста кожа. Слаба е, висока, със стегнато тяло, понеже се занимава с бойни изкуства. За нея външния вид е важен, но не е вманиачена от това как изглежда. Облича се като всички други,но предпочита и най-често носи огнените цветове, червено и оранжево. Косата и’ често е вързана на опашка, но обикновено просто е сресана и оставена да пада свободно по раменете и’.
Характер: Борбено момиче, което не се спира пред нищо, за да постигне целите си. Смела, силна, яростна, властна, сериозна, но същевременно,когато е спокойна и се намира сред познати, е и забавна, бъбрива, мила и весела. Има много енергия, може по цял ден да тича и да не се измори, винаги знае какво да каже, откровенна е, не премълчава това,което мисли. Обожава приключенията, адреналина, не мисли много преди да се впусне в тях. Досега не е срещала истинската любов, никога не се е влюбвала, но търпеливо чака това да стане,защото знае,че любовта идва неочаквано. Способна е да обича силно и да мрази силни. Рядко плаче, трябва да е наистина разтроена и тъжна, за да остави сълзите да потекът. Не се доверява лесно, трябва да мине поне седмица и чак тогава ще ти довери дори и безобидна и безсмислена тайна. Помага на познатите си, цени истинските си приятели.
История: Какво да опишем тук? Нейната история е като на всички други повелители на огня. Но нека опишем всичко от нейна гледна точка, за да е по-ясно. Ще прибегнем до собствените и’ записки: „ Така... Ясно е, че съм повелителка на огъня,но да се върнем в началото, в моето детство и още по-напред. Имах родители, но те умряха, бяха убити. Имах и брат, но и той загина, две години след родителите ми. И той беше от кланът, в който сега съм аз, имаше моята дарба, но просто не успя да се спаси. Аз не тъгувах с години за тях,след месец се съвзех,просто си казах, че трябва да съм силна и ще продължа напред. Да, всичко това се случи в рамките на една година-останах сираче, брат ми загина, съвзех се- бях на седем,но доста по-мърда от другите си връстници. Преди родителите ми да умрат, още нямаше кланове, имах прекрасно детство и много приятели.После всичко се промени. Аз станах част от клана на огъня, понеже такава си бях по рождение-повелителка на тази стихия. Намери се добра жена, също от този клан, която ме взе под крилото си и ми помагаше,докато не станах на четиринадесет, токава вече можех да се оправям сама. Започнаха войните- вода срещу огън,земя срещу въздух, огън срещу въздух, земя срещу вода. Клановете на четирите стихии воюваха по между си. Аз започнах да тренирам, да използвам огъня, да се уча, за да мога да участвам в битките. Накрая участвах във всяка, всеки път оцелявах,станах идеалната силна повелителка на стихията. А като личен живот... Имах трима добри приятели,много познати, собствена къща в селото на клана... Сега пропускаме три години и половина,който минаха интересно,но няма да разказвам, понеже нямаше много промени...Сега съм на осемнадесет.Още имам къща,имам и власт, приятели,познати, много сила. Чакам нови приключения."
Талисман: Медальон, под формата на пламък, сребърен, блестящ, когато е в битка или използва силата си той блести в червено и оранжево,сякаш наистина е обгърнат от пламък.
Допълнително:
-Обожава рисуването,рисува по стените на къщата си,по пергаменти,навсякъде.
-Любимите и' цветове са червено и оранжево.
Снимка:
Герои на повелителите 4251272n
Лилиан Де Лавега
Лилиан Де Лавега
Admin


https://ferryold-academy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Лестор Вокил Сря Яну 11, 2012 2:46 pm

Име: Лестор Вокил
Години: Млад е. Само на крехките 28
Клан: Доминис Терре - той е повелител на земята.
Характер. Не особено общителен и трудно се сприятелява, но ако държи на някого би направил почити всичко за него /нея. Обича да се смее и шегува. Обикновено е спокоен и е трудно да го вбесиш, но ако това стане по - добре да не си наблизо. Доста е злопаметен. Пада си малко женкар. В свободното си време предпочита да чете и да се разхожда сред природата, но рядко ходи по купони, барове и дискотеки. Не харесва комплексирани неудачници, които държат винаги да става на тяхното и не могат да губят.
Външен вид: Лестор е висок и атлетичен. С неголеми, но добре оформени мускули, заради тренировките. Очите му са светлокафяви и могат да омаят почити всяка жена, а косата черна и по принцип дълга и на на опашка. Сега за разнообразие, а и поради загубен бас се е подстригал. Обикновено се облича в черно, но то е. защото харесва цвета. Висок е 187см., тежи 80кг. и носи обувки №47. Няма пиърсинг или татуировки.
История: Роден е в доста богато и влиятелно семейство. Той е най-малкото дете, има 6-ма по-големи братя. Няма близнаци, а най-големия е с 9 години по-стар от него. През първите си 14 години живее спокойно, но тогава домът им е нападнат и всичките му близки избити. Само Лестор успява да избяга. За да се прехранва се принуждава да краде, като показва завиден талант във взлома. Обаче един ден, месеци след нападението е заловен на местопрестъплението от собственика на къщата в която е влязъл. Той пък се оказва от клана на земята и открива, че и момчето има същата дарба. Така Лестор, които дотогава е нямал представа за способностите си започва да ги открива и тренира и се включва в битките м-у клановете. Постепенно става повелител на земята, а междувременно отмъщава за смъртта на семейството си. Да отбележим, че тя няма нищо общо с войната м-у клановете. Сега живее в селото на клана си.
Талисман: Малък планински кристал отгоре обкован с листенца. Когато ползва силите си блести в зелено.
Допълнително:
-Любимите му цветове са черен и лилав
- От 10 годишен тренира бойни изкуства. Специализира в боя с меч и ритниците.
- Иска войната между клановете да спре и дори да не са приятели поне да са в мир.

Лестор Вокил
Лестор Вокил


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Avroro Сря Яну 11, 2012 3:35 pm

Добре дошъл! Само да знаеш, че барове и дискотеки няма, защото хората тек са застинали в средновековието.
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Лестор Вокил Сря Яну 11, 2012 4:37 pm

Мерси.
Лестор Вокил
Лестор Вокил


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Кора Сейдж Чет Яну 12, 2012 7:03 pm

Герои на повелителите 08b83e3137dc39483e310cf285167184
Лик: Rachel Dashae

Име: Кора Сейдж
Години: 17
Клан: Dominus Аquae
Талисман: Малко шишенце пълно с вода, което нося на врата си.

Характер: Тези, които не ме познават ще кажат, че съм студена и властна. Това е така, защото съм борбена и готова на всичко, за да постигна целите си. Не съм студена, а предпазлива и не допускам лесно хората до себе си. Гордоста понякога ми пречи, но не се оплаквам. Не обичам да ми казват какво да правя и какво не, правя това което искам и издигам в култ свободата. Казвам това, което мисля и не премълчавам нищо.
Към най- близките си съм добра, обичам да им помагам и забавлявам. Свикнала съм още от малка да правя всичко сама, винаги съм готова за нови приключения.

Външен вид: Висока съм метър и седемдесет, с нормално телосложение. Зелените ми очи и катранено черната ми коса изпъкват на бледата ми като на вампир кожа. Имам тънки прави вежди и дълги черни мигли. Устните ми са леко подпухнали винаги бледо розови. Нямам лунички, бемки или други белези, освен един на китката, които има вълнообразна форма и не много големи флешове на ушите. Обличам се в бохемски стил.

История: Не познавам родителите си. Всички ми казват, че са загинали в някакъв нелеп инцидент, но аз знам, че са били убити. С по- малкият ми брат сме отгледани от баба ни дядо. Живеехме в малко село в най- севернита част на света. Като малко се чудех как по- големите издигат големи, водни кълба във въздуха, после разбрах. На седем и моята дарба започна да се проявава- бях повелителка на водата, една от четирите стихии. Точно тогава клановете започнаха да воюват, всеки срещу всеки.. Почти цялото ни село беше избито и тези ни родители бяха отнети и убити. С брат ми пътувахме шест месеца, през които аз се учех да контролирам дабрата си, докато стигнахме до Южното водно племе. Седем години по- късно аз владеех елемента си и започнах да участвам във войните като след всяка война усъвършенствах още и още контрола над водата. Заклех се да открия истината за родителите си ида отмъстя за тях.


Последната промяна е направена от Кора Сейдж на Чет Яну 12, 2012 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Кора Сейдж
Кора Сейдж


http://www.heroesrpg.forummotion.com

Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Лилиан Де Лавега Чет Яну 12, 2012 7:09 pm

Хубав герой. Добре дошла в Магия Силва. Одобрена си.
Лилиан Де Лавега
Лилиан Де Лавега
Admin


https://ferryold-academy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by asq Пет Яну 13, 2012 3:28 pm

Име:Ася.
Години:Няма ограничения. - 16
Клан: Клана на водата
Характер: Понякога може да се каже, че е прекалено надута, но това беше тя и трудно щеше да се промени. Имаше буен и непокорен характер и често без да иска обижда хората. Но истината е, че тя може да бъде много мила и добра стига да не я подразниш. Беше също така и ученолюбива. Не обиаше някой да и заповядва или да се мисли за нещо повече от нея, често стигаше до крайности само за да се докаже, че е по- добра от всички!
Външен вид: Има красива зълга кестенява коса което се стеляше обикновено на дълга плитка по гърба и. Под гъстите и черни мигли бяха красивите си зелени очи. Кожата и беше прекрасна и порцеланова кожа. Бше слаба и с невероятна фигура, но също така беше доста силна. Лицето и беше красиво, а чертите и ктроги, но и много красиви. Има обици на ушите .
История: Беше мило и кротко дете като малка, но след това майка и почина и баща и се ожени повторно. В началото мащехата и беше доста мила с нея и непрекъснато я обгрижваше. Ася тъкмо бе започнала да я харесва, но тогава баща и замина за няколко дни и мащехата и започна да се отнася с Ася като с прокажена! Ася се опита да каже след това на баща си, но той не и повярва и я сметна за луда и глупава! Така той намрязи Ася а мащехата и тържествуваше!
Талисман: Малък медальон пълен с жива вода.
asq
asq


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Avroro Пет Яну 13, 2012 3:33 pm

Одобрена! Добре дошла.
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Фалкън Нед Яну 15, 2012 4:50 pm

Герои на повелителите Colin-farrell-tattoos1

Име: Фалкън Игнис
Години:35
Клан: Предводител на Игнис домини
Характер: Избухлив и страстен. Често действа преди да мисли, но се старае да се контролира. Оставя се чувствата да го ръководят. Много харизматичен и роден за водач. Още търси жената, която е достойна да застане до него на чело на клана. Много е верен и честолюбив. Лесно се обижда. Ако го провокираш готви се за болка. Не наранява невинни.
Външен вид: Висок над 180 см, не е масивен, а по-скоро жилав. Изглежда много по-крехък, от колкото е всъщност. Очите и косата му са тъмни, а усмивката арогантна. Има излъчване на "лошо момче".
История: Родителите му са загинали малко след раждането му в една от битките между клановете. Главатаря на Игнис домини, който нямал деца го взел под крилото си и от тогава той носи прозвището Игнис (огън). Осиновителят му го възпитава за за лидер и водач и го научава на всичко, което знае. Още в академията малкият Фалкън е едно от най-надарените деца и скоро става ясно, че вожда не случайно го е избрал за свой наследник. Като младеж се интересува повече от момичетата, от колкото от политика, докато в едно сражение не убиват любимото му момиче. От тогава той не намира друга любов и се заклева да отмъсти за нея и посвещава дните и нощите си на войната.
Талисман: Кожена гривна минала през драконов пламък, от която черпи сила по време на битка.
Фалкън
Фалкън


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Лилиан Де Лавега Нед Яну 15, 2012 4:59 pm

Одобрен си. Smile Добре дошъл.
Лилиан Де Лавега
Лилиан Де Лавега
Admin


https://ferryold-academy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Джошуа Нед Яну 15, 2012 6:03 pm

Герои на повелителите 4269449q

Име: Джошуа. Фамилия не ви трябва, а и и без това той няма да ви я каже.
Години:21.
Клан: На въздуха.
Характер: Мил, дружелюбен,общителен,забавен. За него най-важно е да се забавлява. Винаги усмихнат, добър с всички,готов за приключения по всяко време, весели всички, винаги е в центъра на забавлението. Не се тормози за дребни неща, оптимист е, има много приятели и повечето го обичат, заради веселият му характер. Лесно завързва разговор, не е високомерен и надут. Държи на приятелите, на семейството си, винаги е готов да им помогне. Не се затормозява с проблеми, голям оптимист е, силен, несамовлюбен. Рядко се ядосва, но все пак това стане ли, не е особено мил и може да си навлече проблеми.Говори без да мисли,искрен е и много общителен.
Външен вид: Сладур.Да,истински сладур е,или по-скоро красавец. Една дума,която почти точно го описва. Освен това е секси, чаровен, симпатичен. Има руса коса, хубави изразителни очи, стройно тяло с доста мускули, все пак тренира, зарязаваща хубава усмивка, с бели зъби.Не прилича на лошо момче. Облича се добре, както му хареса.
История:Има родители, и те са били повелители на въздуха.Има двама братя и една сестра. Били са много щастливо семейство. При тежък инцидент единият му брат умира и той едва не загубва веселият си дух. За щастие,след година той успява да се съвземе. Продължава да е весел и щастлив.Когато е на седем и той започва да контролира силата си, да е повелител на въздуха. С всяка изминала година той става все по-силен и опитен. Живее в селото на клана си, против битките е, иска всички да са приятели. Знае, че няма да е лесно клановете да се помирят, но вярва,че и това ще стане. Животът му е хубав, вече е на двадесет и една, има си семейство,приятели, но никога не е срещал любовта,макар да има много обожателки. Учавства в битките, само когато знае,че кланът му ще се нуждае от помощ или че някой от семейството и приятелите му може да пострада.
Талисман:Гривна.
Допълнително:
-Може да свири на няколко музикални инструмента.
-Обича да чете, да се разхожда, най-вече да се забавлява.


Последната промяна е направена от Джошуа на Нед Яну 15, 2012 6:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Джошуа
Джошуа


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Avroro Нед Яну 15, 2012 6:06 pm

Добре дошъл!
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Катрин Джоунс Пон Яну 16, 2012 1:10 pm

Име: Катрин Джоунс
Години: 18
Клан: Ignis Domini - повелителите на огъня
Характер: Кат е доста сложна личност. С нея не е хубаво да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и да плете интриги. Мрази някой да ѝ нарежда и рядко понася такова отношение. Макар да изглежда безобидна, тя е способна да превърне живота ти в ад,ако го пожелае. Нейното мото е "целта оправдава средствата", така че рядко има пречки, които биха накарали Катрин да се спре.
Непукист е. И да обича, тя не би рискувала себе си за любовта. Завършена егоистка е, но има и моменти, когато става сантиментална и започва да ѝ пука /доста рядко/.. Да обичаш Катрин може да се окаже сложна задача, защото тя не е от типа жени, които се вричат в любов завинаги. Дори да го направи, това не значи, че обещанието ѝ ще издържи. И да е наранена никога не го показва; прекалено горда е за да иска помощ от някого.
Външен вид: Шоколадово кафеви очи, кестенява коса и прекрасна бяла кожа.. Това са нещата, които забелязваш от далеч, когато засечеш Катрин . След това може да се вгледаш в строхната ѝ фигура, дългите крака, грациозните движения на ръцете.. Да, Кат е доста красива . Как се облича? Избира тесни дрехи.. предимно дънки, които се впиват до болка в тялото ѝ и някоя доста сексапилна блузка. Случва се и да я видиш с къса рокля, но честно казано Катрин не си пада по официалностите..
История: "Историята ми. Не е нищо особено. Родена съм в богато семейство, с налудничави родители и досадна сестричка.
Детството ми преминаваше скучно. Почти всяка вечер нашите бяха на прием, извън града или някъде другаде и аз и сестра ми оставахме при бавачки. Нямах приятели, имах само фенове, тоест съграждани, които ми завиждат и ми се възхищават. Животът ми беже перфектен докато не разбрах, че родителите ми са повелители на огъня . Започнах да контролирам силата си с всеки изминал ден ставах все по-силна Години по- късно аз владеех елемента си и започнах да участвам във войните като след всяка война усъвършенствах още и още контрола над огъня.
Талисман: Сребърно колие
Допълнително:
-обича животните
- любимият цвят на Кат е червено
- мрази да я наричат блонди
- мрази розовото
- обожава шоколад
Снимка: Nina Dobrev
Герои на повелителите 220px-Nina_Dobrev_at_PaleyFest2010
Катрин Джоунс
Катрин Джоунс


http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Avroro Пон Яну 16, 2012 1:17 pm

Одобрена! Добре дошла.
Avroro
Avroro


Върнете се в началото Go down

Герои на повелителите Empty Re: Герои на повелителите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите